Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
JAK WSPÓLPRACOWAĆ Z ORGONITEM, BY ZMAKSYMALIZOWAĆ JEGO KORZYSTNE ODDZIAŁYWANIE 0
12.jpg


Orgonity, jako urządzenia odpromienne nie wymagają od nas dużego wysiłku przy użytkowaniu ich. Gdy już raz umieścimy orgonit w pożądanym przez nas miejscu, będzie on działał w nim automatycznie i nieustannie. Oprócz oczywistego ocierania ich z kurzu (????). jedynym zabiegiem natury konserwacyjnej, który warto przy nim stosować jest okresowe oczyszczanie go z pozostałości gęstszych frakcji energetycznych, które przez niego przepływają i „uczepiają się” elementów nieorganicznych w nim zawartych (mowa np. o nagromadzonych w strefach psychosomatycznych emocjach powstałych podczas nieporozumień, w trakcie traum, kryzysów etc.). Jak przeprowadzać oczyszczanie można przeczytać w jednym z naszych poprzednich artykułów na stronie: https://projektequilibrium.pl/blog/projektequilibrium-pl-blog/oczyszczanie-orgonitow-dlaczego-jest-konieczne-i-jak-je-wykonywac

Co jeśli orgonit nie działa jednak w naszym odczuciu dostatecznie satysfakcjonująco lub efekty jego obecności nie są dostatecznie odczuwalne? Istnieje kilka zmiennych oraz czynności, które możemy podjąć, by sprawić, że orgonit będzie działał wydajniej lub ze zaczniemy jego oddziaływania mocniej doświadczać.


1) Odpowiednie ustawienie orgonitu względem stron świata.

Zasada ta ma zastosowanie w szczególności do orgonitów w kształcie piramidalnym oraz innego typu ostrosłupów, które załamują pole orgonowe, które przez nie przepływa. Ładunki elektromagnetyczne oraz subtelne przepływają przez sieć linii geomantyczych (inne ich nazwy to np. „ley lines” czy „sieć wilka”) w określonych kanałach lub „korytach” (podobnie jak rzeki). Zasady geometrii fraktalnej pola Ziemi określają kierunek przepływu tych energii oraz ich oddziaływania w danym miejscu. Z tego względu orgonity płaskościenne i ostrosłupy powinniśmy ustawiać zawsze ścianami bezpośrednio do stron świata (rys.1). Energia orgonu rozchodzi się w naszej przestrzeni bezpośrednio pomiędzy biegunami i płynie bezpośrednio od jednego bieguna do drugiego, tworząc po drodze spiralne rozgałęzienia (Torus), których punkty przecięcia tworzą siatkę poprzeczną tej siatki, co gwarantuje również wymianę informacji w płaszczyźnie „poziomej”. Takie ustawienie piramidy orgonowej gwarantuje, że będzie ona zbierać informacje z tego pola zasilającego na zasadzie częstotliwości rezonansowych (np. z użytymi kryształami i minerałami), zamiast je załamywać i zniekształcać ich przepływ. W ten sposób nie tworzymy zakrzywienia przestrzennego płynących energii (podobnie jak robią to np. żyły wodne), tylko tworzymy na tej „rzece” punkt zbiorczy pożądanych przez nas i potrzebnych nam frakcji energetycznych (zgodnych rezonansowo z programem i składem orgonitu).
Wyjątkiem od tej reguły jest istnienie w miejscu stawiania odpromiennika silnych zniekształceń przepływu pola (np. przy cmentarzach czy przy sztucznie wytworzonych polach egregorowych w miejscach kultu, rytuałów, miejscach zbrodni itp.). Wtedy warto zasięgnąć porady profesjonalnego radiestety, który pomoże ustawić odpowiednio orgonit.

RYS.1
https://ibb.co/bgVXqnm


2) Odpowiednie ustawienie orgonitu w kontekście przestrzeni domowej.

Miejsca, w których powinny stać poszczególne orgonity tworzące domową siatkę orgonową powinny być przemyślane i dostosowane do ich przeznaczenia oraz specyfiki. Dla przykładu, orgonity powiązane z żywiołem ognia będą działać najefektywniej w miejscu powiązanym z tym żywiołem na domowej siatce pokoi (wg. Vastu Shastra lub Feng-Shui) – np. w kuchni lub pokoju Słońca czy Marsa. Mówimy tutaj o kontekście energii żywiołów, jednak działanie odpromienne będzie zawsze zbliżone, chyba, że ustawimy je przy silnym źródle promieniowania geopatycznego, elektromagnetycznego, mikrofalowego, przy grubej metalowej strukturze czy na skrzyżowaniu linii geopatycznych (np. na tzw. „czarnym krzyżu”). Jego zasięg zmniejszy się wtedy adekwatnie i zamiast pobierać więcej zasilającej energii, będzie on zmuszony filtrować gęstsze frakcje energii. Warto więc zawsze ustawiać orgonit w jak najbardziej otwartej przestrzeni, z dala od ścian czy urządzeń elektronicznych – chyba, że naszym pragnieniem jest odgrodzenie się od nich i stworzenie swoistego ekranu dla energii subtelnych i jonów orgonowych. Jako że pole orgonitu posiada kształt mniej lub bardziej toroidalny (spłaszczona na biegunach kula), zalecamy, by główny orgonit domu był ustawiony w miejscu gdzie przebywamy najczęściej, w możliwie centralnym punkcie przestrzeni.
Podobnie z orgonitami sypialnianymi – dobrze, by były one w punkcie możliwie zbliżonym do naszego odpoczywającego ciała – np. na szafce nocnej.


3) Ustawienie człowieka względem ścian piramidy orgonowej

W zależności od kształtu orgonitu, warto wziąć pod uwagę promieniowania radiestezyjne, które on generuje i wykorzystać je do pracy ze swoim ciałem. Każda struktura geometryczna rządzi się swoimi prawami, a poszczególne kąty wypromieniowywania energii mają zróżnicowany wpływ na organizm ludzki i organizmy żywe. Inne oddziaływania spotkamy w przypadku piramidy, inne w przypadku sześciościanu, ośmiościanu, tetrahedronu, dodekahedronu itd. Dla naszej wiedzy, skupimy się jednak na popularnym kształcie piramidalnym. Piramida generuje odpowiednio:

- w kierunku północnym zieleń dodatnią (V+)
- w kierunku zachodnim kolor czerwony
- w kierunku wschodnim kolor fioletowy.
- w kierunku południowym zieleń ujemną

Kolory radiestezyjne posiadają umowne nazwy, ponieważ nie maja nic wspólnego z kolorami występujacymi w przyrodzie. Kolory, inaczej mówiąc, są to długości fal radiestezyjnych.
Wiemy, że energie strefy ujemnej (ściana południowa) można najlepiej wykorzystać do poprawy jakości produktów spożywczych. Produkty te odzyskują świeżość, jakość i smak, poprawia się ich aromat. Promieniowanie strefy ujemnej ma właściwości bakteriobójcze i mumifikujace.
Bardzo interesujący jest bezpośredni wpływ strefy plusowej (ściana północna) piramidy na człowieka i jego stan zdrowia. Można ja zastosować do ogólnego wzmocnienia organizmu, zwiększenia sił witalnych i stymulacji pracy narządów (szczególnie gruczołów endokrynnych, reagujących na nie najsilniej), a także do pomocy w konkretnych schorzeniach jak: reumatyzm, ischias, bóle kręgosłupa, mięśni, bóle głowy, nerwice, niektóre choroby serca. Piramidę stosujemy również podczas snu, relaksacji, medytacji.


4) Źródło orgonitu, praca z nim i przygotowanie do kontaktu z jego promieniowaniami.

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że każdy z nas uszyty jest dokładnie na miarę swojej rzeczywistości. Istnieją więc osoby, które są bardziej czułe na promieniowania subtelne (np. te z przeważającą konstytucją organizmu VATA) oraz te, które tych oddziaływa nie czują (osoby z silnymi oddziaływaniami znaków żywiołu ziemi lub silną konstytucja KAPHA). To czy my konkretnie odczuwamy bezpośrednie działanie odpromiennika niekoniecznie powie nam wiele na temat jego rzeczywistego oddziaływania. W tym celu warto zwrócić się do profesjonalnego radiestety, który wnikliwie zbada poziom energetyczny miejsca, samego odpromiennika oraz jego działania. Orgonity tworzone przez różne osoby będą różniły się diametralnie ze względu na przygotowanie przez nich materiałów do produkcji, Dharmy danej osoby, jej energetyki urodzeniowej oraz bieżącej. Każdy posiada zapisany dla siebie konkretny orgonit oraz jego twórcę, od którego otrzyma orgonit dopasowany do swojego stanu - nie za mocny, nie za słaby (chyba, że działa on z pobudek egoistycznych w obrębie podwórka własnej karmy – wtedy zasada ta nie ma zastosowania).

Praca z orgonitem powinna odbywać się na bazie szacunku, w kontakcie bezpośrednim, z potraktowaniem go jak żywej istoty. Kryształ jest żywym, myślącą frakcją świadomości Ziemi, która została nam dana na dany moment dla naszego najwyższego dobra i przepracowania własnych destrukcyjnych karmicznych programów podświadomości. Wiedząc z jakimi energiami mamy do czynienia, powinniśmy zawsze podchodzić do nich z najwyższym poszanowaniem, respektem i wdzięcznością. Tylko wtedy możemy oczekiwać od nich najlepszych efektów takiej współpracy. Im częściej obcujemy z orgonitem, pracujemy z nim medytacyjnie, rozmawiamy z nim, tym silnie wiąże się on z pierścieniami energetycznymi naszego ciała i tym efektywniej oddziaływuje na nas i nas wspiera. Nawet osoby pozornie nieczułe na promieniowania po czasie pracy z orgonitem mogą doświadczyć bardziej dosadnego, odczuwalnego i świadomego jego wpływu.

5) Odpowiednia konserwacja orgonitu.
Patrz wstęp oraz link: https://projektequilibrium.pl/blog/projektequilibrium-pl-blog/oczyszczanie-orgonitow-dlaczego-jest-k...

6) Odpowiednia mieszanka materiałów w danym orgonicie.

Jako że kryształy i minerały są przekaźnikami energii planetarnych – nie każdy kamień i nie każdy kryształ będzie odpowiedni dla danej osoby w danym czasie. Niektóre mieszanki minerałów i metali mogą być w niektórych konfiguracjach (np. minerałów lub metali) lub dla niektórych osób wręcz szkodliwe lub niekorzystne. Dlatego też radzimy zawsze kupować orgonity przygotowywane indywidualnie dla danej osoby, domu, mieszkania, pojazdu etc. W ten sposób unikniemy nieprzyjemnych niespodzianek. Możliwy jest również najbardziej dokładny, astrologiczny dobór kryształów i minerałów dopasowany do aktualnych tranzytów danej osoby oraz jej energii urodzeniowych.

[PROJEKT EQUILIBRIUM oferuje profesjonalny dobór orgonitów, ich składu oraz indywidualnego programowania - również z pomocą profesjonalnego astrologa wedyjskiego. Zawsze chętnie pomagamy i odpowiadamy na Wasze pytania i pomagamy rozwiać wątpliwości. ???? Zapraszamy na www.projektequilibrium.pl oraz do kontaktu w wiadomości prywatnej]

7) Intencja stosowania orgonitu.

Jest ona tym co warunkuje działanie orgonitu u jego absolutnej podstawy funkcjonowania. Jeśli orgonit jest tworzony i używany z intencją destrukcyjną, egoistyczną, czy czysto zarobkową – będzie zawsze generował promieniowania szkodliwe dla swojego otoczenia, choćby był stworzony z czystego złota i diamentów. Dlatego też tak ważne jest, by nasz cel jego używania był nie tylko skoncentrowany na świecie szerszym niż my sami, ale również opierał się na wartościach wyższych niż materialne. Chęć rozwoju, bezinteresownej pomocy światowi roślin, zwierząt czy nawet innych ludzi, rozwój własnych talentów, by wykorzystać je dla dobra świata; osiągnięcie wewnętrznego spokoju i równowagi, które pomnożymy wśród tych, którzy ich również potrzebują – to przykładowe intencje, które jeśli wypływają szczerze z naszego wnętrza, będą promieniować feerią pięknych i życiodajnych barw z naszego osobistego orgonitu – wzmacniacza naszego osobistego pola oraz przedłużenia tego, kim jesteśmy w głębi serca.


Życzymy Wam wszystkim żeby Wasza podróż z orgonitami - przyjaciółmi Waszego wzrostu i ewolucji przebiegała w jak najprzyjemniejszej atmosferze, w głębokim szacunku dla dobra natury i wsparcia, które nam niesie, byśmy mogli czynić dobro. ????

L.Słowek
PROJEKT EQUILIBRIUM
www.projektequilibrium.pl
www.naturopata-online.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl