Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

NASZA MISJA I CEL


Orgonity są wyjątkowymi urządzeniami o wspaniałej mocy oraz działaniu na organizmy żywe. Wspierają ludzi, rośliny i zwierzęta, wytwarzając w ich otoczeniu aurę sprzyjającą wzrostowi, regeneracji oraz pełnej harmonii , w miłości i zrozumieniu. Pomagają wyciągać z nas to co już nam nie służy, dając możliwość pozbycia się karmicznych lekcji i niesynchronicznych emocji.

Jednym z zadań projektu EQUILIBRIUM jest dostarczenie Wam najwyższej jakości orgonitów, które będą wspomagać Wasze ciała, umysły i dusze (CUD) na każdej możliwej płaszczyźnie, przez co na zasadzie rezonansu zyska na tym cała nasza ukochana Matka Ziemia.

Wytwarzane przez nas urządzenia są produkowane z najwyższą dbałością o detale – szczególnie w kwestii oczyszczania, energetyzowania i programowania kryształów – serca orgonitu oraz ich siły sprawczej. Ich moc i działanie zależy w głównej mierze od ich przygotowania, osoby, która je wykonuje i intencji, z jaką to robi.Orgonity EQUILIBRIUM są programowane podczas głębokiej medytacji, z użyciem dźwięku mis tybetańskich, kamertonów i naturalnych instrumentów kryształowych, co zapisuje w nich czysty imprint harmonijnej matrycy wibracyjnej. Naszą intencją jest miłość, połączenie z Wyższym „Ja” oraz uziemienie (spokój) i zakorzenienie w energiach przyrody.

Używane kamienie zmieniają się wraz z partią zamówień.

Informację o tym jakie kryształy mają zostać użyte, otrzymane zostaje w formie przekazu, nie zaburzonego  przez programowanie umysłu. Staramy się tak działać, ponieważ rozumiemy, że gwarantuje to, że trafi do Ciebie zestaw częstotliwości idealny na dany moment. Jeśli tak jednak intuicyjnie czujesz, możesz też samwybrać odpowiednie dla siebie komponenty, a my wykonamy dla Ciebie Twój wymarzony, osobisty orgonit. Możliwe jest też dobranie kryształów indywidualnie razem z profesjonalnym astrologiem do energii urodzeniowych (usługa dodatkowa).

Zapraszamy i życzymy miłych zakupów :) 

Zespół Equilibrium Orgone Dynamics

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl