Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO PROJEKT EQUILIBRIUM
www.projektequilibrium.plSklep internetowy prowadzony jest przez firmę:

Tajemnica Życia Aleksandra Jakubowska
NIP: 7871720422
REGON: 631217840
ul. J.J. Śniadeckich 1A/8
64-500 Szamotuły
e-mail: alex.jakubowska@gmail.com

Ogólne:

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Klientów ze Sklepu Internetowego Projekt Equilibrium dostępnego pod adresem www.projektequilibrium.pl oraz z oferowanych za jego pośrednictwem usług.
 2. Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 3. Regulamin określa:
  – warunki i zasady składania przez Klientów Zamówień w ramach Sklepu Projekt Equilibrium
  – minimalne wymagania techniczne do dokonania zakupów w sklepie Projekt Equilibrium.
 4. W celu skorzystania ze Sklepu nie jest konieczne posiadanie konta w ramach serwisu internetowego Projekt Equilibrium
 5. Korzystanie ze Sklepu możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny, z którego korzysta Klient, następujących minimalnych wymagań technicznych:
  – minimalna rozdzielczość ekranu 1024×768 pikseli.
  – przeglądarka internetowa z włączoną obsługą ActiveX, JavaScript i Cookies

Dostawa i płatność:

 1. Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek, wraz z innymi składnikami ceny.
 2. Zakup towarów i usług odbywa się zgodnie z ich opisem.
 3. Dostawa produktów fizycznych realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz INPOST.
 4. Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie:
  – Przelew bankowy
  – Przelew przez system Przelewy24
  - PAYPALWAŻNEprosimy zwrócić uwagę na ustawienia pobierania opłat przez platformę PayPal, szczególnie w przypadku przewalutowania z innej waluty na PLN oraz przy płatności kartą. Nie bierzemy na siebie opłat pobieranych przez PayPal i jeśli zostaną one potrącone z należności za nasze produkty, będziemy zmuszeni upomnieć się o dopłatę potrąconej kwoty (co dokumentujemy za pomocą wyciągu z płatności PayPal osoby zamawiającej). Opłata ta wynosi średnio 3-5% od przelewanej kwoty – odnośnie dokładnych kwot opłat należy udać się na stronę platformy PayPal.
  -
  Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 5. Wysyłka produktów fizycznych jest dokonywana wg cennika podanego w stronie produktu, czas dostawy do 7 dni roboczych (w wyjątkowych sytuacjach - ustalane indywidualnie z klientem). W przypadku niektórych produktów czas oczekiwania na nie jest inny, co jest określone indywidualnie na stronie produktu przy pozycji „czas oczekiwania”
 6. W przypadku nie odebrania przesyłki z winy adresata (gdy przesyłka wróci do nadawcy) proponujemy ponowną wysyłkę towaru, po wcześniejszym opłaceniu kosztów przesyłki zwrotnej oraz ponownej wysyłki.
 7. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Rezygnacje:

Z dokonanego zakupu możesz zrezygnować zgodnie z podanymi niżej zasadami:

 1. Zgodnie z „Ustawą o prawach konsumenta” (Dz. U. 2014.827), Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni (lub więcej dni jeśli na stronie oferty podano dłuższy termin) od daty objęcia produktów w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument nie musi podawać przyczyny.
 2. Jeśli zamówienie jest realizowane w formie fizycznej przesyłki, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.
 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji wysyłając rezygnację pod adres:
  sklep@tajemnicazycia.pl
 4. Czas rozpatrzenia rezygnacji wynosi 14 dni roboczych.
 5. Zwrot nie jest możliwy w przypadku produktów spersonalizowanych, wykonywanych na indywidualne zamówienie, produktów spoza oferty standardowej oraz usług.

Reklamacje:

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres:

TAJEMNICA ŻYCIA
ul. J.J. Śniadeckich 1A/8
64-500 Szamotuły

 1. Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych „za pobraniem”. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
 2. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kopię dowodu wpłaty oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje i zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia.
 3. Towar uszkodzony (fabrycznie, nie z winy kupującego) zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe z powodu niedostępności na magazynie, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.
 4. ZAWSZE sprawdzaj przesyłkę po otrzymaniu jej od kuriera, w jego obecności. W razie uszkodzenia ze strony przewoźnika, można wtedy dochodzić zwrotu z tytułu uszkodzonego towaru. Jeśli został on z kolei uszkodzony w transporcie i nie został spisany protokół uszkodzenia przesyłki – nie ponosimy odpowiedzialności za powstałe uszkodzenie. Każdy produkt jest starannie, dokładnie pakowany w taki sposób, by nie mogło nastąpić jego uszkodzenie w transporcie.
 5. Zastrzegamy, że na orgonitach mogą czasem wystąpić drobne ryski lub minimalne defekty, wynikające z samego procesu produkcji. Nie wpływają one w żaden sposób na działanie orgonitów. Wszelkie orgonity, które produkujemy są tworzone z pasją i miłością, przykładamy również starań, by były wykonane jak najbardziej estetycznie - tak, by oprócz duszy cieszyły także oko.
 6. Zastrzegamy, że w przypadku wysyłek zagranicznych zwrot towarów nie jest możliwy. Jeśli przesyłka zostanie odesłana do nas nie z naszej winy. lecz z winy odbiorcy lub przewoźnika, koszty zwrotu przesyłki oraz ponownej wysyłki ponosi odbiorca. Może wtedy dochodzić zwrotu kosztów i odszkodowania ze strony przewoźnika, który nie doręczył przesyłki.


Polityka prywatności

Pragniemy Cię zapewnić, że Twoje dane wykorzystamy tylko do komunikacji z Tobą. Ich podanie jest absolutnie dobrowolne. Usunięcie danych jest możliwe po zakończeniu procesu zakupu. Żeby to zrobić możesz wysłać wiadomość na adres: sklep@tajemnicazycia.pl Zapewniamy Cię, że Twoje dane nie będą nikomu odstępowane ani odsprzedawane. Szanujemy Twoją prywatność.

Szczegółowa Polityka Prywatności

 1. Zakup produktu w sklepie
  – Podczas dokonywania zakupu produktu w sklepie, zostaniesz poproszony o podanie: Imienia, Nazwiska, adresu e-mail, danych teleadresowych
  – Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.
  – Dane zbierane podczas transakcji będą wykorzystywane w celu jej realizacji przez podmiot obsługujący system zakupu: Przelewy24, bank lub platformę PayPal.
 2. Dane zbierane podczas kontaktu przy użyciu wiadomości e-mail:
  – Podczas wysyłania zapytania do nas prosimy Cię o podanie imienia oraz adresu e-mail, tematu kontaktu oraz treści
  – Podczas Twojej wizyty na mojej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

Wykorzystanie danych

– Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu.
– Nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.
– Dane zbierane podczas rejestracji podczas zakupu będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do systemu.
– W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Ciebie dane do podmiotów obsługujących płatności, firm przygotowujących wysyłkę, firm dostarczających produkty oraz firm obsługujących reklamacje. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.
– Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowania użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
– Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. W przypadku kontaktowania się jednym z ekspertów mogą oni sporządzać notatki, które będą dostępne tylko dla nich.
– W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
– W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, podane przez Ciebie informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej
– Każdej osobie korzystającej ze sklepu internetowego na www.projektequilibrium.pl przysługuje prawo kontroli przetwarzania jej danych osobowych. W związku z tym może wystąpić do

Tajemnica Życia Aleksandra Jakubowska
ul. J.J. Śniadeckich 1A/8
64-500 Szamotuły

z wnioskiem o udzielenie jej informacji w zakresie określonym w art. 32 ustawy z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl