Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czym jest orgon oraz orgonity? 0
2.jpg

W dzisiejszych czasach, wraz ze wzrostem zainteresowania duchowością człowieka oraz mechanizmami rządzącymi naszą rzeczywistością, bardzo często spotykamy się z określeniem "energia". Pomijając odniesienia czysto naukowe, jest to jednak termin przez wielu uznawany za "odrealniony", kojarzący się jedynie z magią czy płaszczyzną, która jest w swojej naturze tak nienamacalna, że aż kwestionuje się jej istnienie. Tendencję tę da się szczególnie zauważyć we współczesnym świecie zachodnim, gdzie duży nacisk został położony na życie w materii i skupienie na 'twardej' codzienności oraz wszystkich powiązanych z nią czynnościach.

Ludzki umysł został przez naszego Stwórcę zaprojektowany z zamysłem, by mógł on w jak najefektywniejszy sposób doświadczać i badać wycinek rzeczywistości, który został mu dany w jego indywidualnym programie życiowym, czyli wcieleniu. Z tego też względu nasze oko jest w stanie zobaczyć jedynie niewielki ułamek całego spektrum zjawisk, które tak naprawdę nieustannie zachodzą dookoła nas. Podobnie jak powietrze, które odżywia nasze komórki lub jak prąd, który płynie w instalacjach, zasilając nasze domy - w ten sam sposób, w ukryciu przed fizycznymi zmysłami, oplata i przepływa dookoła nas nieustannie "Rzeka Życia", w której jesteśmy zanurzeni od momentu przyjścia na ten świat.

To boskie zasilanie wszelkiego istnienia było na przestrzeni wieków określane za pomocą różnych terminów: Eter, Akasha, Kwintesencja, Qi (Chi), Prana, czy Energia. W czasach współczesnych (XX w.) zaczął ją badać pewien austriacki uczony - Wilhelm Reich (zaraz po naszym wybitnym polskim wynalazcy Franciszku Rychnowskim). Początkowo używając "energii" do celów medycznych, wspomagał swoich pacjentów w uzdrawianiu różnorakich chorób i przywracaniu ich organizmom prawidłowej energetyki (równowagi ładunków elektromagnetycznych). Z biegiem czasu odkrywał coraz więcej wspaniałych możliwości, oferowanych przez zagęszczenie w danym miejscu życiodajnych ładunków. Swojemu odkryciu nadał nazwę "Orgon", a swoim wynalazkom - urządzenia orgonowe (opisał te zagadnienia w swojej książce "The discovery of the orgone" z 1948 roku).


Jak już zostało wcześniej wspomniane, orgon jest manifestacją promieniowania, które odżywia całą Naszą Planetę na każdej płaszczyźnie. Jest również obecny w próżni (kosmosie), co czyni go łącznikiem oraz nośnikiem informacyjnym pomiędzy różnymi ciałami (świadomościami) kosmicznymi oraz wymiarami. Pole elektromagnetyczne Ziemi i jego Torus (toroidalna, samo napędzająca się sfera manifestacji życia) są wypełnione orgonem w większym zagęszczeniu. Jest siłą dającą życie, ale może być również czynnikiem go odbierającym. Nasza rzeczywistość zbudowana jest na matrycy polarnej, co oznacza, że jest nieustannym tańcem przeciwstawnych sił kreacji i destrukcji. wszystko to zachodzi w jednym momencie na różnych poziomach za sprawą prawa rezonansu oraz samoregulacji pola ziemskiego.

Biegunowość ta jest swoistym perpetuum mobile, a istoty zostały zesłane do tego świata po to, by być generatorami tych przeciwstawieństw, podtrzymującymi płynność i istnienie wszelkich procesów.
Wyróżniamy kilka głównych postaci orgonu, jednak żeby zbytnio nie komplikować tego tematu na początek - tymi, które nas najbardziej interesują są POR (Positive orgone Radiation) oraz DOR (Deadly Orgone Radiation).

POR jest rodzajem orgonu, który jest bardzo korzystny dla organizmów żywych. Zasila wszelkie jego struktury, wspierając wszelkie funkcje ciała, poprzez przenikanie jego wewnętrznych światłowodów - meridianów oraz systemu czakr. Hydroelektryczność oraz inne procesy komórkowe, a także sama matryca DNA są zbudowane z cząstek kwantowych (baza światła) i posiadają one własne zasilanie - właśnie z przestrzeni gęstości orgonowej/eterycznej. Duże nagromadzenie orgonu jest widoczne na terenach górzystych - z tego względu są one tak korzystne dla zdrowia fizycznego oraz psychicznego człowieka. Starożytne cywilizacje posiadały głębokie zrozumienie tych zjawisk i dlatego tworzyły budowle w postaci piramidalnej - jako naturalne generatory oraz swojego rodzaju 'soczewki', skupiające tą darmową i ogólnodostępną energię. Egipcjanie posiadali komory lecznicze, wykorzystujące elementy wody, dźwięku oraz kształtu (manifestacje orgonu) do uzdrawiania. Orgon wykazuje silne powinowactwo do wody - lubi umiejscawiać się w okolicach zbiorników wodnych, z tego też względu ma tak silne działanie na organizm ludzki (który w 70% się z niej składa). Również rośliny są małymi fabrykami POR oraz filtrami DOR - wyjaśnia to fakt, dlaczego w niektórych miejscach (oraz np. mieszkaniach) rośliny bardzo szybko obumierają, a w innych rosną zdrowe i silne.

Miałem osobiście w tym temacie empiryczne doświadczenie, które tego dowiodło. W mieszkaniu, w którym nie mogła urosnąć żadna roślina (bardzo szybko więdły, były wątłe) zastosowaliśmy urządzenia orgonowe (typu orgonit), co zmieniło z czasem energetykę miejsca na tyle, że w dniu dzisiejszym jest rajem dla roślin (rosną zdrowe i silne). Również zwierzęta uwielbiają POR, co da się zaobserwować np. po zachowaniu kotów - istot silnie czułych na wszelkie rodzaje promieniowania. Moje kotki lubiły zawsze kłaść się blisko orgonitów i w ten sposób odpoczywać.

Drugim rodzajem orgonu, z przeciwstawnego bieguna jest DOR, czyli orgon destrukcyjny. Promieniowanie orgonu destrukcyjnego jest generowane przez wszelkie urządzenia, nie będące zestrojone z naturalnymi częstotliwościami organizmów żywych. Niestety, na tych założeniach oparta jest cała nasza współczesna technologia radiowa, mikrofalowa, komórkowa, telewizyjna itp.

Również urządzenia elektryczne generują w pewnym stopniu DOR, dlatego nie zaleca się ich posiadać szczególnie w sypialni (ponieważ podczas snu nasze naturalne elektromagnetyczne bariery ochronne są rozrzedzone). Telefony komórkowe, kuchenki mikrofalowe oraz routery są najsilniejszymi domowymi generatorami DORu. Z tego względu np. po długiej rozmowie przez telefon czujemy obniżone funkcje kognitywne, następuje desynchronizacja półkul mózgowych, wzrasta temperatura tkanek w obszarze głowy itd. Im bardziej rozwija się technologia, tym bardziej rosną wymagania ludzkiego ego co do ilości przesyłu danych, szybkości łącz oraz ich multiwymiarowości. Coraz szerze zjawisko podkręcania częstotliwości anten prowadzi do tego, że produkowane jest coraz więcej DORu, co bezpośrednio przekłada się na jakość naszego myślenia oraz odczuwania. Wybitnym tego przykładem jest nowo wprowadzona technologia 5G, będąca kolejnym kamieniem milowym w niszczeniu korzystnych warunków życia w naszej rzeczywistości. Należy pamiętać - my cały czas jesteśmy zanurzeni w polu różnych częstotliwości, które decydujemy się stale zatruwać, bez stosowania remedium na taki stan rzeczy.

Jeśli w danym miejscu zostają osiągnięte krytyczne poziomy promieniowania DOR, ludzie na takim terenie o wiele częściej chorują, są niezadowoleni z życia, bardziej emocjonalni lub konfliktowi. sytuacja taka jest widoczna np. w dużych miastach, będących skupiskiem urządzeń elektronicznych, z dużym zagęszczeniem budynków bogatych w instalacje elektryczne. Dodatkowo, są one zabudowane silnie betonem, z ograniczoną ilością roślinności, która w normalnych warunkach pełni rolę filtra elektromagnetycznego i jest darem od naszej Matki Ziemi do balansowania naszych zapędów "rozwojowych".

Znając już podstawy, możemy przejść do tematu antidotum na zwiększone zagęszczenie w naszym otoczeniu promieniowania DOR.

Są nim mianowicie urządzenia orgonowe, zwane orgonitami. Orgonit jest zbudowany zgodnie z ideą akumulatora orgonu Reicha. Różni się on jedynie budową i kierunkiem przepływu orgonu.


Bardzo ważnym elementem wyróżniającym orgonity od pierwotnych konstrukcji Reicha jest użycie w ich wnętrzu kwarcu (przede wszystkim kryształu górskiego). Minerały zatopione w masie modyfikują działanie orgonitu w ten sposób, że urządzenie ZAWSZE wypromieniowuje Pozytywny Orgon (POR), nawet jeśli znajduje się w obrębie działania negatywnych czynników. Kryształ wewnątrz urządzenia powoduje transformację negatywnej energii DOR na pozytywną POR, dzięki czemu orgonit zawsze działa korzystnie dla organizmów żywych.

Orgonit poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach. Używany w orgonowych odpromiennikach materiał organiczny i metal oraz kryształy pozwalają na zrównoważenie szkodliwych energii i zmienia negatywny orgon (DOR) na pozytywny (POR).

Orgonity mogą być instalowane przez osoby nie posiadające fachowej wiedzy z dziedziny radiestezji. Nie wymagają zasilania i nie muszą być ustawiane względem stron świata (poza piramidą orgonitową), nie rozładowują się, działają zarówno w otwartej przestrzeni jak i w budynkach, nawet po włożeniu do szuflady, same nie emitują szkodliwego promieniowania, wręcz przeciwnie - wszystkie (poza aluminiowymi) działają bardzo korzystnie na organizm ludzki (można je bezpiecznie dotykać).

Orgonit, z natury swojej, zawsze harmonizuje i lekko witalizuje organizm, a także oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii. DODATKOWO - ponieważ wewnątrz orgonitów znajdują się kryształy i minerały - orgonity/kryształy wewnątrz mogą być mentalnie zaprogramowane w czasie produkcji na określone właściwości. Kwarc (m.in. kryształ górski) ma niezwykłą właściwość, wykorzystywaną od lat w różnych rozwiązaniach technologicznych, zapisywania w swoim wnętrzu programów (jest niczym procesor o wielkiej pojemności), co pozwala nastroić go na emitowanie określonej wibracji i jakości energetycznej. (credit: Orgon Polska)

Orgonit jest zatem naszym osobistym, subtelnym filtrem elektromagnetycznym, który wspiera nasze ciało fizyczne, mentalne, emocjonalne oraz duchowe - zgodnie z zamierzeniem jego twórcy oraz użytkownika. Całe spektrum możliwych do zastosowania w nim kamieni, kryształów i minerałów oraz metali (które również wykazują silne powinowactwo do orgonu) czyni go wszechstronnym i potężnym narzędziem do wspierania naszego rozwoju i jakości życia na każdym poziomie. filtracja pól elektromagnetycznych chroni nas przed ich desynchronizującym wpływem i wspiera nasz wewnętrzny spokój oraz homeostazę organizmu.

Kolejnym zagadnieniem wartym poruszenia jest wpływ urządzeń orgonowych na zjawisko tzw. chemtrails. Duże urządzenie orgonowe typu ChemBuster posiada budowę zbliżoną do orgonitu, jednak jest o wiele większe i stosuje się w nim rurki miedziane o długości do 3m. Ukierunkowuje to przepływ orgonu i ściąga DOR z o wiele wyższych warstw atmosfery (w tym przpadku z jonosfery). Stosowane w opryskach metale oraz sole (aluminium, bar), a także promieniowanie jonizujące z anten HAARP powodują wytwarzanie ogromnych ilości DORu. Chembuster pozwala ściągać go na Ziemię (pojedyncze urządzenie działa aktywnie w promieniu ok. 50 km), gdzie zostaje on przefiltrowany w glebie, bogatej w zjonizowane ujemnie ładunki (o naturze POR - pozytywne dla istot zywych). W ten sposób zachodzi mechanizm 'rozpuszczania" chmur, czemu Cloudbuster/Chembuster zawdzięcza swoją nazwę. Zjawisko przyspieszonego formowania chmur zachodzi spontanicznie w naturze również poprzez nagromadzenie DORu (który ludzkość generuje również poprzez swoje negatywne emocje i niski poziom świadomości). Z tego względu m.in. jesteśmy nerwowi przed burzą, po niej z kolei odczuwamy większy spokój (powietrze jest zjonizowane i naładowane POR-em). Zaawansowani użytkownicy Chembusterów używają ich możliwości programowania pola magnetycznego Ziemi w służbie życia na danym terenie, wspierając intencję oraz zakres jego działania za pomocą medytacji (połączenie radioniczne świadomości programatora kryształów z polem przyczynowym Ziemi).

Nasze urządzenia orgonowe zostały przebadane za pomocą oscyloskopu z widmem pola elektromagnetycznego, co wykazało, że w ich pobliżu następuje zagęszczenie życiodajnych ładunków, zgodnie z pulsem pola elektromagnetycznego Ziemi (rezonans Schumanna).

Orgonit oraz Chembuster potrzebują 2-3 tygodni do zsynchronizowania się z polem przyczynowym i mentalnym danego miejsca, potem zaczynają aktywną filtrację oraz wspierają ewolucję świadomości istot znajdujących się w ich polu.

Dla wszystkich zainteresowanych - jesteśmy bezpośrednim producentem urządzeń orgonowych, kochamy kryształy i nadajemy naszym urządzeniom intencję uziemienia, wspierania zdrowia, połączenia z wyższym JA oraz uniwersalnym polem miłości. To wspaniała przygoda, którą rozpoczęliśmy wiele lat temu - od tego momentu, działanie i możliwości tych urządzeń nie przestały nas zaskakiwać. Można połączyć się z nimi na własną rękę i w kreatywny sposób użyć tego wzmacniacza dla najwyższego dobra siebie i wszystkich istot z nami powiązanych.

Życzymy wszystkim harmonii oraz radości w ich unikalnych ścieżkach ewolucyjnych.

EQUILIBRIUM ORGONE DYNAMICS

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl