Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kolory - Ich oddziaływania oraz wpływ na rzeczywistość i świadomość 0
6.jpg

Każdy z kolorów, które odbierają nasze oczy ma przyporządkowaną dla siebie długość fali oraz częstotliwość wibracji cząsteczek. Nie jest więc tajemnicą, że każdy z nich odbieramy w inny sposób i ma on szczególny wpływ na naszą świadomą oraz podświadomą percepcję.

W różnych okresach życia jesteśmy dosłownie przyciągani przez konkretne kolory, które zgodnie z przeżywanym akurat indywidualnym okresem/tranzytem/cyklem mają wzmocnić w nas poszczególne cechy lub przekierować na nie uwagę, a więc i je w nas zasilić lub uwypuklić.
Odniesienia te znane były naszej cywilizacji od tysiącleci. Odpowiednie kolory ubrań, przedmiotów czy farb do dziś używane są np. w symbolice rytualnej czy religijnej, by wzmacniać konkretny program związany z jej odbiorem przez obserwatora. Zdając sobie z tego sprawę i podchodząc do tej kwestii świadomie, sami możemy wzmacniać w sobie określone obszary oraz potęgować ich postrzeganie poprzez innych, którzy patrzą na nas w odpowiedni sposób, jeśli towarzyszy nam przy nich dana kolorystyka.
W odniesieniu do natury, również całe jej królestwo oparte jest na synergii i synchronistyce koloru, jako medium przemawiającym do podświadomości i określającej specyfikę jej elementów już przy pierwszym kontakcie z nimi.
Jest to zauważalne szczególnie np. w przypadku ubarwienia zwierząt (najdosadniej w przypadku tych jadowitych), ale także roślin, które poprzez swoją barwę mogą być np. zauważone przez te zwierzęta, których oczy są w stanie odebrać tę konkretną długość fali świetlnej.
Nie bez wyjątku są tu również kamienie i minerały, bogate w poszczególne pierwiastki oraz związki chemiczne, generujące szczegółowe spektrum informacji energetycznej do otaczającego ich pola.
W odniesieniu do orgonitów, za pomocą ich składu oraz koloru możemy modulować wypromieniowywaną przez nie informację i wpływać na percepcję ich odbiorcy, dodatkowo wzmacniając ich działanie na poziomach wszystkich jego ciał subtelnych.
Synchroniczne łączenie kolorów i minerałów to sztuka sama w sobie. Istnieją również połączenia, które nie są korzystne dla istot żywych (a nawet konkretnych osób) i mogą powodować dysharmonię (desynchronizację) w generowanym polu. Ważne są tu wpływy częstotliwości planetarnych, których przekaźnikiem są poszczególne kamienie oraz ich oddziaływania. Z tego względu w Equilibrium przywiązujemy bardzo dużą wagę do łączenia poszczególnych minerałów, kolorów, w zrozumieniu ich powinowactwa z energiami kosmicznymi.
Wracając jednak do samych barw, każdej z nich przyporządkować możemy konkretne płaszczyzny oraz cechy, które wspierają oraz rozwijają.
Specjalnie z okazji wypuszczenia przez nas nowej linii naszyjników orgonowych REVATI, przedstawiamy te oddziaływania poniżej ????

BRĄZOWY: Silne uziemienie, komunikacja z naturą (królestwo roślin i zwierząt), osadzenie w rzeczywistości, pewne stąpanie po Ziemi, stabilizacja, ukorzenienie
Organy i systemy: Stopy, nogi.

CZERWONY: Wzmacnia witalność, energię fizyczną, ciało eteryczne, uziemienie, pasję, stabilność, motywację do działania, spontaniczność.
Organy i systemy: Krew, kości, jelito grube.

RÓŻOWY: Harmonizuje, usubtelnia zmysły, uwrażliwia na piękno, wspiera odczuwanie i dawanie miłości, wzmacnia połączenie z innymi i relacje partnerskie w związku.
Organy i systemy: Serce, zmysły.

ŻÓŁTY/ZŁOTY: Poprawia humor, wzmacnia radość, lekkość, pewność siebie, osobistą moc, intelekt, logikę, kreatywność, poczucie dostatku, energetyzuje i zasila.
Organy i systemy: Żołądek, trzustka, śledziona, nerki i organy płciowe (złoty)

ZIELONY: Wspiera równowagę, harmonię, miłość (odbieranie i dawanie), komunikację z swoimi emocjami, akceptację, miłość do siebie, natury i innych, wzmacnia lotność i inteligencję.
Organy i systemy: Serce, grasica, układ krążenia, układ oddechowy,

NIEBIESKI: Wzmacnia spokój, szczerość, ekspresję, życzliwość, prawdę, pokój wewnętrzny (emocjonalny), głębię odczuwania emocji, oddanie, radość życia, harmonia na linii wnętrze - to co zewnętrzne.
Organy i systemy: tarczyca, przysadka mózgowa.

SREBRNY: Wzmacnia intuicję, kontrolę nad emocjami, umiejętność wypowiadania odpowiednich słów w odpowiednim czasie, introspekcję, widzenie rzeczywistości takiej jaką naprawdę jest, trzeźwy osąd bez przesłony iluzji.
Organy i systemy: Usta, przysadka mózgowa.

FIOLETOWY: Stymuluje intuicję, wyobraźnię, uniwersalny przepływ informacji, odbiór energii kosmicznych, inspirację, właściwości artystyczne, dyscyplinę, połączenie z otaczającą nas rzeczywistością, umiejętności medytacyjne, wgląd wewnętrzny, ochrona przed zagrożeniami oraz uzależnieniami.
Organy i systemy: Szyszynka, głowa (jej pole merkaba)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl