Szukaj

LOGOS ENIGMA GOLD

500.00 zł

Czas dostawy: 14 days

LOGOS ENIGMA GOLD

Specyfikacja orgonitu:

Wymiar podstawy:  ~14cm

Wysokość: ~14cm

Zasięg: 150m2 aktywnej filtracji, 300m2 działanie harmoizujące

Energetyka: 45 000 Bovisów [Bv]

Skład: Dobierany intuicyjnie/indywidualnie

Metale: Mosiądz, Stal, 24-karatowe Złoto

Jego wyjątkowość polega na użyciu w nim prawdziwego 24-karatowego złota!
Częstotliwości tego metalu nadają mu wyjątkowych właściwości i łączą go bardzo silnie z zasilającym spektrum wibracyjnym Słońca (przynosząc inspirację, kierunek działania, uzdrowienie, wzniesienie świadomości).
Złoto posiada szereg niespotykanych właściwości (występuje m.in. w monoatomowej formie ORME), a jego lecznicze właściwości oraz umiejętność "usubtelniania" i podnoszenia świadomości znane są już od tysiącleci.
Mówi się, że złoto jest jednym z najrzadziej spotykanych (i najbardziej pożądanych) w naszym kosmosie metali, a tak się składa, że mamy go pod dostatkiem u siebie, na Ziemi.
Wraz z silnie doenergetyzowanymi i pieczołowicie zaprogramowanymi kryształami tworzy bardzo silny i wydajny generator orgonu.

LOGOS ENIGMA jest hołdem dla piękna, multiwymiarowości i złożoności otaczającego nas świata. Jest perfekcyjnie zrównoważony energetycznie (dzięki odpowiedniej mieszance specjalnie zaprogramowanych kryształów i minerałów), wspierając w sposób kompletny całą energetykę ciała na wszystkich jego poziomach (fizycznym, eterycznym, emocjonalnym, mentalnym, przyczynowym, w synergii z "wyższym JA").
Wszystkie komponenty są przygotowywane z najwyższą dbałością o ich jakość energetyczną (przygotowanie ich do produkcji zajmuje prawie tydzień), miłością i najwyższą intencją pomocy. Oczywiście, również jego estetyka odnosi się do Dzieła "Wielkiego Architekta i Zegarmistrza", które mamy okazję doświadczać każdego dnia.

Na zdjęciu przykładowy orgonit. Poszczególne realizacje mogą różnić się od siebie wyglądem. Każda jest unikatowa.

Nasza najnowsza kolekcja