Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

CHEMBUSTER - Działo Orgonowe MAGHA

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 21 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 6 000,00 zł

Cena regularna:

6000.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.06522
Producent: -
Kod produktu: MGHA
Pin It

Opis

Orgonity znane są głównie dzięki ich doskonałym właściwościom odpromiennym. Umieszczamy je przeważnie w miejscach, gdzie chcemy polepszyć jakość pola, w którym przebywamy my i inni, bliscy naszemu sercu.. Jest to naturalne i w pełni zrozumiałe, że dbamy stricte o przestrzeń znajdującą się w naszym najbliższym otoczeniu. Odpowiednio dopasowane orgonity i zaprojektowana z ich użyciem siatka orgonowa radzą sobie z tym zadaniem perfekcyjnie.

Co jednak, jeśli budzi się w nas chęć wsparcia szerszej grupy istot, włączając w to zwierzęta, rośliny i resztę kolektywu Matki Ziemi? Tam gdzie mały orgonit nie poradzi sobie ze względu na swój rozmiar i zasięg oddziaływania, tam do akcji wkracza Chembuster

Chembuster jest radionicznym urządzeniem orgonowym, zbudowanym na zasadzie standardowego orgonitu. Różnicę w jego mocy czyni tutaj wielkość, odpowiednia ilość użytych do jego budowy komponentów oraz element ukierunkowujący przepływ orgonu (i pole jego zbierania) z atmosfery.
Rurki miedziane z obecnym w ich podstawie specjalnej jakości kwarcem ogniskują silnie kierunek przepływu cząsteczek orgonowych. Pozwalają też na o wiele silniejszy efekt filtracyjny, harmonizujący i wydajniejszą transmutację szkodliwej energii orgonowej (DOR - deadly orgone radiation) do jej zasilającej i korzystnej formy (POR - positive orgone radiation). Umiejscowienie podstawy Chembustera w ziemi (uziemienie) nadaje polaryzację i ustala kierunek przepływu orgonu. Tak przygotowane urządzenie działa później już samoistnie, nie wymagając żadnej ingerencji ze strony użytkownika.

Jako że Chembuster jest urządzeniem radionicznym, można wspierać jego działanie, łącząc się z nim mentalnie np. podczas medytacji (bezpośrednie połączenie z kryształami przez siatki świadomości, przez pole serca/ punkt 0). W ten sposób wzmacniamy pole oddziaływania, zasięg i przepustowość urządzenia.Efektem ubocznym jego działania jest rozganianie chmur (szczególnie sztucznie wytworzonych smug Chemtrails), ze względu na jego właściwości rozładowywania jonów obecnych w atmosferze. Na jonizacji tej opiera się technologia HAARP, używana do utrzymywania cząstek metali, soli baru i innych komponentów w atmosferze (co pozwala z kolei na fizyczne przesuwanie frontów atmosferycznych, chmur i kontroli innych zjawisk pogodowych).

Nie należy jednak zapominać, że Chembuster to przede wszystkim środek do rozrzedzania pola plazmowego Ziemi. Nagromadzenie niesynchronicznych komponentów, oddziałujących na pole elektromagnetyczne (energia polaryzacji męskiej) i magnetyczne (energia polaryzacji żeńskiej) Ziemi przyczynia się do degradacji jego jakości w kontekście wsparcia obecnego w nim życia.
Największym producentem tych częstotliwości jest właśnie człowiek, który poprzez swoje niskie intencje, pobudki i emocje generuje ogromną część tych szkodliwych wibracji.
Chembuster wspiera Matkę Ziemię w ich rozładowywaniu, jednak nie załatwi wszystkiego za nas. Tego typu urządzenia o dużej mocy i zasięgu mają służyć przede wszystkim jako katalizatory rozwoju świadomości istot obecnych w zasięgu ich działania. Twórcy tej technologii, a raczej Ci, którzy byli jej przekaźnikami odegrali wspaniałą rolę w tym procesie, ulepszając ją i po drodze dodając swoje nowatorskie pomysły, by ostatecznie uczynić ten świat miejscem lepszym, przyjaźniejszym i obfitszym w miłość.

Odpowiednio zaprogramowany, przygotowany i użytkowany Chembuster jest cichym narzędziem do wykonywania ogromnej misji dla dobra nas wszystkich.
Jeśli tylko zaczniemy działać w tej rzeczywistości z odpowiednią intencją wspólnego dobra, to nasz świat bardzo szybko stanie się tym, do czego został stworzony. Rajem, w którym wszyscy mogą doświadczać nieskończonych przejawów życia, na własnych zasadach (w granicach praw uniwersalnych) i zgodnie z własną pasją i preferencjami.


Działko orgonowe MAGHA


Typ: Stacjonarny, zewnętrzny (Chembuster)

Zasięg aktywny: ~100km (średnica torusa/ pola toroidalnego)

Zasięg pasywny
: ~200km (-II-)

Użyte kryształy: kryształ górski, ametyst, selenit, howlit, karneol, jaspis wężowy, szungit, Heliotrop, kwarc błękitny, kwarc różowy

Metale: Stal, mosiądz, miedź (13 rurek, bez użycia wiórów)

Wymiary: podstawa 30cm x 25cm, wysokość: 3m

Stworzone zgodnie z zasadami świętej geometrii (pionowej i poziomej), złotego podziału, oddziałujące zgodnie z dynamiką pola merkaba (tetrahedron), zaprogramowane zgodnie ze wspomnianą wcześniej w tekście intencją.
Proces przygotowania kryształów i minerałów trwał w tym przypadku ok. 14 dni. Stając jednak na przeciwko niego, zatapiając się w jego przyjemne i pełne ciepła pole wie się od razu, że nie było to czas ani trochę stracony
Jego konstrukcja została nam podana w formie przekazu. Model ze zdjęcia
jest pierwszym urządzeniem o tej konstrukcji, na którego stworzenie
otrzymaliśmy przyzwolenie.


W sprawie wysyłki, prosimy o wybranie przedpłaty na konto. Koszty transportu zostaną skalkulowane indywidualnie, z racji nietypowych rozmiarów paczek (x2).

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl