Szukaj

ĀRDRĀ - Piramida ścierających się przeciwieństw

420.00 zł

Czas dostawy: 7 dni

Piramida ĀRDRĀ

Dane techniczne:

Wymiary: ~14cm [szer. podstawy] x ~14cm [wysokość]
Waga: ~2kg
Zasięg aktywny: ~120m2
Zasięg pasywny: ~240m2 (działanie harmonizujące)
Typ: Stacjonarny
Użyte kamienie: Howlit, Selenit, Kwarc śnieżny, Onyks, Szungit, kwarc, kwarc różowy, kwarc śnieżny
Użyte metale: mosiądz i żelazo

Piramida ĀRDRĀ reprezentuje starcie przeciwstawnych sił, które obcując ze sobą, generują tarcie, będące katalizatorem rozwoju i gwałtownych zmian. Została stworzona specjalnie dla tych, którzy mają do czynienia ze skrajnie różnymi energiami - bez względu na to czy wewnętrznie, w związku czy rodzinie. Orgonit ten ma za zadanie równoważyć skrajności, wyciągać z nich wspólny pierwiastek i łączyć je w harmonijnej Unii. W ten sposób odnajdujemy uniwersalna prawdę, że pomimo różnic, zawsze pozostajemy i tak dwoma stronami tej samej monety.

Nakszatra ĀRDRĀ, znajdująca się w znaku Bliźniąt (system syderyczny) niesie potężną i niszczycielską moc burzy, z którą przychodzi transformacja. Jej energia jest naturalnym sposobem oczyszczenia. Podobnie łza reprezentuje przezwyciężenie cierpienia i oczyszczenie emocjonalne, które ma miejsce po ustąpieniu toczącej się w nas burzy. Destrukcyjna siła Ārdrā musi być kierowana do wewnątrz ‒ nie po to, by siebie atakować, lecz z miłości do dobra i boskości, które są w nas obecne. Dopiero gdy ta część ego zostaje rozpuszczona, jest ono w stanie rozkwitnąć w zdrowej i czystej postaci. Nasza świadomość jest wtedy skierowana ku wiedzy i znajdywaniu odpowiedzi w trudnych momentach życia. Nakszatra ta odnosi się do siły, by podjąć większy wysiłek w pracy nad sobą, a jej głównym tematem jest poszukiwanie i osiąganie pożądanego celu.

(Opis nakszatry pochodzący z książki "Tajemnica Zdrowia. Synchronizm"
https://www.orgonedynamics.pl/...)

Orgonit widoczny na zdjęciu to orgonit przykładowy, poszczególne realizacje mogą różnic się między sobą delikatnie pod względem wyglądu.

Nasza najnowsza kolekcja