Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
REGULAMIN

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO PROJEKT EQUILIBRIUM
www.projektequilibrium.plSklep internetowy prowadzony jest przez firmę:

Tajemnica Życia Aleksandra Jakubowska
NIP: 7871720422
REGON: 631217840
ul. J.J. Śniadeckich 1A/8
64-500 Szamotuły
e-mail: alex.jakubowska@gmail.com

Ogólne:

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Klientów ze Sklepu Internetowego Projekt Equilibrium dostępnego pod adresem www.projektequilibrium.pl oraz z oferowanych za jego pośrednictwem usług.
 2. Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 3. Regulamin określa:
  – warunki i zasady składania przez Klientów Zamówień w ramach Sklepu Projekt Equilibrium
  – minimalne wymagania techniczne do dokonania zakupów w sklepie Projekt Equilibrium.
 4. W celu skorzystania ze Sklepu nie jest konieczne posiadanie konta w ramach serwisu internetowego Projekt Equilibrium
 5. Korzystanie ze Sklepu możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny, z którego korzysta Klient, następujących minimalnych wymagań technicznych:
  – minimalna rozdzielczość ekranu 1024×768 pikseli.
  – przeglądarka internetowa z włączoną obsługą ActiveX, JavaScript i Cookies

Dostawa i płatność:

 1. Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek, wraz z innymi składnikami ceny.
 2. Zakup towarów i usług odbywa się zgodnie z ich opisem.
 3. Dostawa produktów fizycznych realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz INPOST.
 4. Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie:
  – Przelew bankowy
  – Przelew przez system Przelewy24
  - PAYPAL – WAŻNE – prosimy zwrócić uwagę na ustawienia pobierania opłat przez platformę PayPal, szczególnie w przypadku przewalutowania z innej waluty na PLN oraz przy płatności kartą. Nie bierzemy na siebie opłat pobieranych przez PayPal i jeśli zostaną one potrącone z należności za nasze produkty, będziemy zmuszeni upomnieć się o dopłatę potrąconej kwoty (co dokumentujemy za pomocą wyciągu z płatności PayPal osoby zamawiającej). Opłata ta wynosi średnio 3% od przelewanej kwoty – odnośnie dokładnych kwot opłat należy udać się na stronę platformy PayPal.
 5. Wysyłka produktów fizycznych jest dokonywana wg cennika podanego w stronie produktu, czas dostawy do 7 dni roboczych (w wyjątkowych sytuacjach - ustalane indywidualnie z klientem). W przypadku niektórych produktów czas oczekiwania na nie jest inny, co jest określone indywidualnie na stronie produktu przy pozycji „czas oczekiwania”
 6. W przypadku nie odebrania przesyłki z winy adresata (gdy przesyłka wróci do nadawcy) proponujemy ponowną wysyłkę towaru, po wcześniejszym opłaceniu kosztów przesyłki zwrotnej oraz ponownej wysyłki.

Rezygnacje:

Z dokonanego zakupu możesz zrezygnować zgodnie z podanymi niżej zasadami:

 1. Zgodnie z „Ustawą o prawach konsumenta” (Dz. U. 2014.827), Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni (lub więcej dni jeśli na stronie oferty podano dłuższy termin) od daty objęcia produktów w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument nie musi podawać przyczyny.
 2. Jeśli zamówienie jest realizowane w formie fizycznej przesyłki, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.
 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji wysyłając rezygnację pod adres:
  sklep@tajemnicazycia.pl
 4. Czas rozpatrzenia rezygnacji wynosi 14 dni roboczych.
 5. Zwrot nie jest możliwy w przypadku produktów spersonalizowanych, wykonywanych na indywidualne zamówienie, produktów spoza oferty standardowej oraz usług.

Reklamacje:

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres:

TAJEMNICA ŻYCIA
ul. J.J. Śniadeckich 1A/8
64-500 Szamotuły

 1. Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych „za pobraniem”. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
 2. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kopię dowodu wpłaty oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje i zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia.
 3. Towar uszkodzony (fabrycznie, nie z winy kupującego) zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe z powodu niedostępności na magazynie, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.
 4. ZAWSZE sprawdzaj przesyłkę po otrzymaniu jej od kuriera, w jego obecności. W razie uszkodzenia ze strony przewoźnika, można wtedy dochodzić zwrotu z tytułu uszkodzonego towaru. Jeśli został on z kolei uszkodzony w transporcie i nie został spisany protokół uszkodzenia przesyłki – nie ponosimy odpowiedzialności za powstałe uszkodzenie. Każdy produkt jest starannie, dokładnie pakowany w taki sposób, by nie mogło nastąpić jego uszkodzenie w transporcie.
 5. Zastrzegamy, że na orgonitach mogą czasem wystąpić drobne ryski lub minimalne defekty, wynikające z samego procesu produkcji. Nie wpływają one w żaden sposób na działanie orgonitów. Wszelkie orgonity, które produkujemy są tworzone z pasją i miłością, przykładamy również starań, by były wykonane jak najbardziej estetycznie - tak, by oprócz duszy cieszyły także oko.
 6. Zastrzegamy, że w przypadku wysyłek zagranicznych zwrot towarów nie jest możliwy. Jeśli przesyłka zostanie odesłana do nas nie z naszej winy. lecz z winy odbiorcy lub przewoźnika, koszty zwrotu przesyłki oraz ponownej wysyłki ponosi odbiorca. Może wtedy dochodzić zwrotu kosztów i odszkodowania ze strony przewoźnika, który nie doręczył przesyłki.


Polityka prywatności

Pragniemy Cię zapewnić, że Twoje dane wykorzystamy tylko do komunikacji z Tobą. Ich podanie jest absolutnie dobrowolne. Usunięcie danych jest możliwe po zakończeniu procesu zakupu. Żeby to zrobić możesz wysłać wiadomość na adres: sklep@tajemnicazycia.pl Zapewniamy Cię, że Twoje dane nie będą nikomu odstępowane ani odsprzedawane. Szanujemy Twoją prywatność.

Szczegółowa Polityka Prywatności

 1. Zakup produktu w sklepie
  – Podczas dokonywania zakupu produktu w sklepie, zostaniesz poproszony o podanie: Imienia, Nazwiska, adresu e-mail, danych teleadresowych
  – Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.
  – Dane zbierane podczas transakcji będą wykorzystywane w celu jej realizacji przez podmiot obsługujący system zakupu: Przelewy24, bank lub platformę PayPal.
 2. Dane zbierane podczas kontaktu przy użyciu wiadomości e-mail:
  – Podczas wysyłania zapytania do nas prosimy Cię o podanie imienia oraz adresu e-mail, tematu kontaktu oraz treści
  – Podczas Twojej wizyty na mojej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

Wykorzystanie danych

– Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu.
– Nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.
– Dane zbierane podczas rejestracji podczas zakupu będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do systemu.
– W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Ciebie dane do podmiotów obsługujących płatności, firm przygotowujących wysyłkę, firm dostarczających produkty oraz firm obsługujących reklamacje. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.
– Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowania użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
– Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. W przypadku kontaktowania się jednym z ekspertów mogą oni sporządzać notatki, które będą dostępne tylko dla nich.
– W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
– W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, podane przez Ciebie informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej
– Każdej osobie korzystającej ze sklepu internetowego na www.projektequilibrium.pl przysługuje prawo kontroli przetwarzania jej danych osobowych. W związku z tym może wystąpić do

Tajemnica Życia Aleksandra Jakubowska
ul. J.J. Śniadeckich 1A/8
64-500 Szamotuły

z wnioskiem o udzielenie jej informacji w zakresie określonym w art. 32 ustawy z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl