Szukaj

Svāti VIVRE - postawka orgonowa do energetyzowania żywności i napojów z motywem organicznego kwiatu życia

485.00 zł

Czas dostawy: do 7 dni

Svāti VIVRE - postawka orgonowa do energetyzowania żywności i napojów z motywem organicznego kwiatu życia

Wymiary
: 23 cm (średnica) x 3,5cm (grubość)

Zasięg aktywny: 130m2 aktywnej filtracji

Zasięg pasywny: 260 m2 działanie harmonizujące

Typ: Stacjonarny/ Podstawka

Skład: Dobierany intuicyjnie/ indywidualnie.

Możliwość wyboru koloru bazowego podstawki i użytych kamieni. Tworzymy dzieła sztuki szyte na Twoją miarę. :)

Symbolem Svāti jest kwiat, a jej natura wskazuje na niezależność, elastyczność, czułość, delikatność, wytrzymałość i siłę, jaką w sobie rozwija młoda kiełkująca roślina. Te kontrastujące ze sobą energie wynikają z odporności małych pędów, by pokonać silny wiatr, a jednocześnie pozostać zakorzenionym i rozwijać się pomimo niesprzyjających warunków. Wszystkie te cechy: niezależność, delikatność, siła, swobodny duch, zdolność przepływu i elastyczności oraz dostosowanie się do okoliczności są zawarte w Svāti. To one pozwalają nam odnaleźć swoje ideały, stanąć w pewności i podążać własną drogą. Jak ten kwiat, my także jesteśmy unikalną częścią całości. Indywidualność jest już w nas wbudowana, więc nie jest to coś, co musimy stworzyć oddzielając się od innych. Nie musimy też być wszystkim dla wszystkich i zawierać każdy kompromis. Nie możemy, gdy czujemy, że nie jesteśmy w stanie być autentycznym sobą, unikalnym, jedynym w swoim rodzaju. Indywidualność jest częścią tego, kim już jesteśmy i nie musimy jej w żaden sposób na nowo wymyślać. Svāti pomaga nam przejawić swoją pełną celu i znaczenia postawę, która stanowi osobliwą i wyjątkową część całości.

Svāti to potężna podstawka orgonowa do oczyszczania i energetyzowania pożywienia, wody oraz przedmiotów osobistych (kamienie, bransoletki etc.). Jej duża powierzchnia pozwala na umieszczenie na niej większej ilości produktów, dużego pojemnika z wodą lub czegokolwiek, co podpowie nam nasz kreatywny umysł (lub intuicja). Svāti funkcjonuje również jako osobny, stacjonarny orgonit, z zastosowaniem praktycznym. Jego artystyczne wykonanie zdobi wspaniale wnętrza i cieszy oko. Wykonujemy go w różnych opcjach kolorystycznych.

Svāti VIVRE
z motywem organicznego kwiatu życia jest ukłonem w stronę samej egzystencji i Stworzenia jako całości. Pozwala pochylić się nad pięknem natury i poczuć jej relaksującą i odżywiającą częstotliwość. Zaprogramowana jest, by wzmacniać, regenerować i zasilać pełnym spektrum wibracyjnym wszystkich żywiołów - Twojego pożywienia, napojów, roślin czy też Ciebie samego. Wystarczy umieścić produkty na podstawce na 15 minut, by móc cieszyć się zrównoważonym energetycznie pożywieniem i napojami. Przy częstszym użyciu zalecamy oczyszczać ją regularnie w celu uzyskania najlepszych efektów w kwestii jakości oczyszczanych produktów. Więcej na temat oczyszczania w artykule: https://projektequilibrium.pl/...


Na zdjęciu przykładowy orgonit. Poszczególne realizacje mogą różnić się od siebie wyglądem. Każda jest unikatowa.

Nasza najnowsza kolekcja

LOGOS ENIGMA

450.00 zł

LOGOS ENIGMA GOLD

500.00 zł

Piramida ADITI

450.00 zł

Piramida देव DEVA

450.00 zł