Szukaj

Piramida RUDRA - niszczyciel przeszkód i wewnętrznych blokad

660.00 zł

Czas dostawy: 14 days
Piramida RUDRA


Dane techniczne:

Wymiary:
~15cm [szer. podstawy] x~15cm [wysokość]
Waga:~1,6kg
Zasięg aktywny:~150m2
Zasięg pasywny:~300m2 (działanie harmonizujące)
Typ: Stacjonarny
Użyte kamienie:Kwarc

fantomowy, kwarc śnieżny, karneol, onyks, ametyst, jaspis czerwony, duża, piękna kula z czystego czarnego turmalinu (lub innego minerału po ustaleniu indywidualnym), nasiona RUDRAKSHA - dające użytkownikowi ogromną moc duchową do wprowadzania zmian, jeśli jest w stanie opanować swoją własną ciemność i niedoskonałości
Użyte metale:
mosiądz, stal

RUDRA
postrzegany jest jako pan czasu, śmierci, uzdrawiania oraz leków. Opiekuje się naturą i niesie ze sobą właściwości burzy. Razem z AGNI tworzą duet zniszczenia, które jest konieczne w procesie kreacji i odbudowy coraz to doskonalszych struktur. Niesie on ze sobą cechy Saturna - uczy konsekwencji, wytrwałości i niezłomności, dając siłę do przejścia najtrudniejszych sytuacji życiowych. Poprzez stawiane nam na drodze przeciwieństwa, zyskujemy doświadczenie i mądrość, które pozwalają nam wznieść się ponad własne niedoskonałości. Uczymy się radzić sobie z nieprzyjemnymi sytuacjami, by uniewrażliwić się na negatywne postrzeganie świata, który w równie wartościowy sposób realizuje się poprzez swój biegun dodatni (pozytywny), jak i ujemny (negatywny). Gdy zrozumiemy te zależności i nabierzemy do nich dystansu, zbliżymy się swoim postrzeganiem do "drogi środka", z której obserwujemy świat w sposób obiektywny i nieoceniający. To z kolei pozwala nam na podejmowanie mądrych decyzji, nie podyktowanych wirem emocji, w który wpadamy będąc jeszcze na ścieżce dualności i nadawania życiu znaczeń.

Tego właśnie uczy nas orgonit RUDRA, niosący ze sobą cechy swojego protoplasty. Jest on niszczycielem przeszkód oraz niesynchronicznych wartości, które nadal nosimy w sobie,  gdyż wymagają przepracowania. Pozwala on zmienić w sobie to, co od dawna nie służy i zdystansować się do wydarzeń, w których się znajdujemy, by  dostrzec z nich korzystne wyjście. Wspiera w byciu konsekwentnym i  zdyscyplinowanym. Pomaga nam uzdrowić się na poziomie psychosomatycznym i emocjonalnym, o ile zdecydujemy się włożyć w ten proces własne chęci i energię. Oto przekaz RUDRY - zrób w sobie miejsce na nowe, a przybędzie ono do Ciebie samo, bez najmniejszego oporu. Orgonit ten jest przeznaczony do pracy z własnym wnętrzem, po to, by po burzy, którą niesie, mogło na nowo zaświecić wspaniałe, życiodajne Słońce.

Nasza najnowsza kolekcja

LOGOS ENIGMA

450.00 zł

LOGOS ENIGMA GOLD

500.00 zł

Piramida ADITI

450.00 zł