Szukaj

Naszyjnik REVATI 5G MINI

120.00 zł

Czas dostawy: 14 days

Naszyjnik REVATI 5G MINI


Specyfikacja:

100% vegan, sprzączki srebrne (antyalergiczne)
Średnica medalionu: 50mm
Grubość medalionu: 7mm
Długość rzemienia: ~54cm
Kolor: czarny
Skład: kwarc, kwarc różowy, onyx, szungit
Użyte metale: stal, sprzączki ze srebra (opcjonalnie na zamówienie można użyć również do wypełnienia medalionu prawdziwego złota 24-karatowego oraz srebra próby 999)


REVATI 5G MINI
został stworzony specjalnie z intencją, by chronić silnie jego użytkownika od skutków wszelkich niekorzystnych promieniowań (EMF, WIFI, 5G, geopatycznych). Ma wyjątkowe działanie odpromienne i ochronne w kontekście kierowanych w naszą stronę "cięzkich" energii - również emocjonalnych. Sprawdza się idealnie w obciążonych przestrzeniach oraz tam, gdzie występuje napięta atmosfera pomiędzy ludźmi.
Ma właściwości absorbujące i filtrujące na niekorzystne energie - z tego względu należy go oczyszczać częściej niż inne wersje naszyjnika, w zależności od warunków, w których musi on pracować. To idealny strażnik naszego osobistego pola aurycznego.

Wykonany w kolorystyce perłowej, zgodnie ze sztuką tworzenia orgoniitów, ma potężny wpływ na naszą energetykę, działa odpromiennie i ochronnie. Jego moc, ilość kamieni i metalu zostały dostosowane tak, by działał on w pełni harmonijnie z polem człowieka. Najsilniejsze efekty osiąga, gdy nosimy go w bezpośrednim kontakcie z ciałem.
Jest wspaniałą, funkcjonalną ozdobą, która cieszy oko i zwraca uwagę, a przy okazji otacza nas ochronnym polem i harmonizuje naszą energetykę - szczególnie w obszarze czakry serca oraz gardła. Dodatkowo, w połączeniu z kryształami, wibruje silnie energią koloru, który wzmacnia jego specyficzne oddziaływanie.

Na zdjęciu przykładowy orgonit. Poszczególne realizacje mogą różnić się od siebie wyglądem. Każda jest unikatowa.

Nasza najnowsza kolekcja

LOGOS ENIGMA

450.00 zł

LOGOS ENIGMA GOLD

500.00 zł

Piramida ADITI

450.00 zł