Szukaj

JYESHTA 5G MINI

210.00 zł

Czas dostawy: do 7 dni

JYESHTA 5G MINI


Dane techniczne:

Wymiary: ~11,5cm [szer. podstawy] x ~11,5cm [wysokość]
Waga: ~ 0,76kg
Zasięg aktywny: ~55m2
Zasięg pasywny: ~110m2 (działanie harmonizujące)
Typ: Stacjonarny
Użyte kamienie: Czarny turmalin, onyks, kwarc, szungit, kwarc różowy, ametyst
Użyte metale: mosiądz i żelazo

Jyeshta 5G to nasz najnowszy model piramidy stworzony specjalnie po to, by chronić przestrzeń życiową i wszystkie żywe istoty, które się w niej znajdują przed negatywnymi skutkami wszelkich promieniowań, m.in. elektromagnetycznych (w tym 5G). Dzięki użytym kamieniom oraz ich specjalnemu programowaniu, Jyeshta 5G ma bardzo silne właściwości odpromienne, absorbujące promieniowania (szczególnie radiestezyjne) i ochronne. Jej wielkość gwarantuje duży zasięg oraz wysoką wydajność w niewelowaniu skutków działania promieniowań na istoty żywe.

Jej nazwa zostałą zaczerpnięta z wedyjskiej tradycji astrologicznej.
Jyeshta to jedna z konstelacji księżycowych - nakszatr.
W Sanskrycie oznacza „najstarszy” i „największy”, Symbolem tej nakszatry jest amulet, talizman, jako symbol boskiej ochrony i wsparcie duchowych mocy. Jej opiekunem jest Indra - „władca bogów i obrońca bohaterów”.
Innym symbolem Jyeshty jest parasol, który zapewnia ochronę przed siłami uniwersalnymi w wyniku dogłębnej znajomości funkcjonowania Wszechświata. Parasol w nomenklaturze wedyjskiej nazywany jest również "Chatra" - był on często używany przez rządzących królów do przekazania idei ochrony i autorytetu.

JYESHTA 5G MINI
to mniejsza siostra dużej piramidy orgonowej JYESHTA 5G.
Posiada dokładnie te same właściwości, jest jednak bardziej kompaktowa i dostosowana do nieco mniejszych przestrzeni, sypialni itp.

Orgonity kalibrują się w pełni do danego miejsca na przestrzeni 14 dni i działają komplementarnie z wszelkimi kamieniami, odpromiennikami i innymi orgonitami.

Na zdjęciu przykładowy orgonit. Poszczególne realizacje mogą różnić się od siebie wyglądem. Każda jest unikatowa.

Nasza najnowsza kolekcja

LOGOS ENIGMA

450.00 zł

LOGOS ENIGMA GOLD

500.00 zł

Piramida ADITI

450.00 zł