Szukaj

ĀRDRĀ - Piramida ścierających się przeciwieństw

420.00 zł

Czas dostawy: 7 dni

Piramida ĀRDRĀ

Dane techniczne:

Wymiary: ~14cm [szer. podstawy] x ~14cm [wysokość]
Waga: ~2kg
Zasięg aktywny: ~120m2
Zasięg pasywny: ~240m2 (działanie harmonizujące)
Typ: Stacjonarny
Użyte kamienie: Howlit, Selenit, Kwarc śnieżny, Onyks, Szungit, kwarc, kwarc różowy, kwarc śnieżny
Użyte metale: mosiądz i żelazo

Piramida ĀRDRĀ reprezentuje starcie przeciwstawnych sił, które obcując ze sobą, generują tarcie, będące katalizatorem rozwoju i gwałtownych zmian. Została stworzona specjalnie dla tych, którzy mają do czynienia ze skrajnie różnymi energiami - bez względu na to czy wewnętrznie, w związku czy rodzinie. Orgonit ten ma za zadanie równoważyć skrajności, wyciągać z nich wspólny pierwiastek i łączyć je w harmonijnej Unii. W ten sposób odnajdujemy uniwersalna prawdę, że pomimo różnic, zawsze pozostajemy i tak dwoma stronami tej samej monety.

Nakszatra ĀRDRĀ, znajdująca się w znaku Bliźniąt (system syderyczny) niesie potężną i niszczycielską moc burzy, z którą przychodzi transformacja. Jej energia jest naturalnym sposobem oczyszczenia. Podobnie łza reprezentuje przezwyciężenie cierpienia i oczyszczenie emocjonalne, które ma miejsce po ustąpieniu toczącej się w nas burzy. Destrukcyjna siła Ārdrā musi być kierowana do wewnątrz ‒ nie po to, by siebie atakować, lecz z miłości do dobra i boskości, które są w nas obecne. Dopiero gdy ta część ego zostaje rozpuszczona, jest ono w stanie rozkwitnąć w zdrowej i czystej postaci. Nasza świadomość jest wtedy skierowana ku wiedzy i znajdywaniu odpowiedzi w trudnych momentach życia. Nakszatra ta odnosi się do siły, by podjąć większy wysiłek w pracy nad sobą, a jej głównym tematem jest poszukiwanie i osiąganie pożądanego celu.

(Opis nakszatry pochodzący z książki "Tajemnica Zdrowia. Synchronizm"
https://www.orgonedynamics.pl/...)

Orgonit widoczny na zdjęciu to orgonit przykładowy, poszczególne realizacje mogą różnic się między sobą delikatnie pod względem wyglądu.

Nasza najnowsza kolekcja

LOGOS ENIGMA

450.00 zł

LOGOS ENIGMA GOLD

500.00 zł

Piramida ADITI

450.00 zł