Szukaj

Anurādhā - Piramida pasji, przyjaźni i bezwarunkowej miłości

250.00 zł

Czas dostawy: do 7 dni roboczych

Anurādhā - Piramida pasji, przyjaźni i bezwarunkowej miłości

Dane techniczne:

Wymiary:
~12,5 cm (podstawa) x ~12,5cm (wysokość)
Zasięg aktywny: 65m2 aktywnej filtracji
Zasięg pasywny: 130m2 działanie harmonizujący
Typ: Stacjonarny
Skład:
mosiądz, stal + kamienie dobierane indywidualnie do użytkownika (w standardzie kwarc różowy, sodalit, tygrysie oko, kwarc, turmalin)

Anurādhā
(z sanskrytu wedyjskiego) tłumaczy się jako „to, co następuje po wyrażeniu miłości”. „Anu” znaczy „następny” lub „po” a „rādhā” to sposób, w jaki sprawiamy komuś przyjemność, w jaki dajemy wyraz swojej miłości. Anurādhā jest więc rezultatem naszej pasji, uwielbienia i miłości - nagrodą, która z nich wynika. Opiekunem nakszatry jest Mitra - Przyjaciel, „ten, który łączy”, dlatego jest ona związana z przyjaźnią, partnerstwem, oddaniem, poświęceniem, miłością i zjednoczeniem. Anurādhā prowadzi do zrozumienia, że szukając prawdziwego szczęścia, nie znajdziemy go w zaspokajaniu jedynie własnych pragnień. Nie znajdziemy go też, usiłując zaspokoić wyłącznie potrzeby partnera. By dzielić szczęście i przyjemność potrzebny jest związek prawdziwie kochających i dbających o siebie nawzajem osób. Oddanie się wyższej oktawie miłości czy przyjaźni tworzy naszą relację z drugim człowiekiem czystą, niczym nie warunkowaną i pozbawioną oczekiwań. Cokolwiek drugą stronę czyni szczęśliwą jest szczęściem samym w sobie, wyrazem miłości i przejawem bezwarunkowości. To gwiazda wzywająca innych do działania, „Gwiazda Sukcesu”. Anurādhā implikuje silną determinację, by podążać do przodu, zdobywać wiedzę, tworzyć sytuacje „wygrany – wygrany” i odnieść sukces nawet wtedy, gdy okoliczności zdają się temu nie sprzyjać. Uczy nas, że czyniąc drobne akty dobrej woli, swoją postawą inspirujemy i zachęcamy innych do czynienia wielkich i wspaniałych rzeczy.

Na takie wartości zaprogramowana jest i odzwierciedla je piramida orgonowa Anurādhā. Jej symbolem jest również most/łuk (anoda <=> katoda, stąd też jego kolorystyka) łączący dwa punkty, czyli metaforyczny mediator i łącznik pomiędzy dwoma istotami, wartościami czy nawet światami.

Nasza najnowsza kolekcja

LOGOS ENIGMA

450.00 zł

LOGOS ENIGMA GOLD

500.00 zł

Piramida ADITI

450.00 zł