Szukaj

Wrzos [WSPÓŁCZUCIE]

39.00 zł

Czas dostawy: 3-7 dni

Wrzos pospolity - ang. Heather, łac. Calluna Vulgaris

    Hasło kluczowe: WSPÓŁCZUCIE


    Pomaga zachować większą równowagę emocjonalną. Chroni przed częstymi zmianami nastroju. Pozwala być bardziej uważnym dla potrzeb innych i odnaleźć w sobie większe zainteresowanie tym, co inni chcą przekazać w rozmowie, umożliwia większą empatię.

    Stosowanie esencji pomaga odnaleźć przyjemność w słuchaniu i oferowaniu zainteresowania innym ludziom. Pozwala dostrzec nasze własne obawy w kontekście problemów innych ludzi, dlatego inni ludzie zamiast nas unikać, zaczynają szukać u nas współczucia i zrozumienia. Wrzos wspiera uzdrowienie relacji z samym sobą, a przez to z drugim człowiekiem.    Właściwości

    Masz problem ze znalezieniem przyjaciół? Znajomi raczej niechętnie z Tobą rozmawiają? Zasugerowano Ci kiedyś, że jesteś za bardzo skupiony na sobie i powinieneś zwracać więcej uwagi na innych? Jeśli szukasz tu rozwiązania swoich problemów, powinieneś zacząć zażywać wyciąg z wrzosu pospolitego, który ułatwi Ci zauważanie potrzeb innych osób i pomoże zrozumieć, że każda relacja opiera się na obustronnej wymianie, a więc powinieneś nie tylko przyjmować, ale również dawać coś z siebie innym ludziom.

    Działanie

    Jeśli testy psychologiczne wykazują, że jesteś egocentrykiem, a w dodatku jeszcze hipochondrykiem. Jeśli czujesz, że nie potrafisz wejść w prawdziwą, obustronną relacją z drugą osobą - ekstrakt z wrzosu pospolitego pomoże Ci złagodzić Twoje zachowania i wyciszy negatywne emocje, które są przyczyną Twojego zachowania. Już nie będziesz potrzebował ciągłego zainteresowania ze strony innych osób, przestaniesz być nadmiernie gadatliwy, a ponadto uwolnisz się od lęku przed samotnością. Te zmiany w Twoim charakterze będą miały nie tylko pozytywny wpływ na Twój komfort psychiczny, lecz również dadzą Ci umiejętność pracy w zespole.

    Zalecenia

    Wyciąg z wrzosu pospolitego ma doskonały wpływ na osoby przesadnie skoncentrowane na sobie, rozpaczliwie unikające nawet krótkich chwil samotności oraz na tych, którzy nie potrafią opanować zasad prawdziwego partnerstwa.

     Nasza najnowsza kolekcja