Szukaj

Wiąz [PEWNOŚĆ SIEBIE]

39.00 zł

Czas dostawy: 3-7 dni

Wiąz angielski - ang. Elm, łac. Ulmus Procera

    Hasło kluczowe: PEWNOŚĆ SIEBIE    Ekstrakt ten pomaga racjonalnie ocenić swoje możliwości (zasoby energetyczne, czas) i ustalić priorytety. Pomaga również przywrócić wiarę w swoje siły i spokojnie realizować kolejne obowiązki, plany. Stosując go pomagamy sobie powrócić do centrum i poradzić ze sprawami dnia codziennego.    Właściwości

    Wyciąg z wiązu został stworzony z myślą o osobach bardzo aktywnych i sumiennych, którym trudno jest uniknąć nadwyrężenia psychicznego i fizycznego. Świetnie działa na osoby na stanowisku kierowniczym, lekarzy, nauczycieli, wychowawców w przedszkolu czy domu dziecka, którzy nadmiernie obciążają swój organizm. Z przepracowaniem najczęściej wiążą się takie objawy jak: wyczerpanie, zwątpienie czy poczucie bezsilności. Ekstrakt z wiązu prowadzi do poczucia wewnętrznej pewności, pomaga uważnie przyjrzeć swojemu życiu i być może usunąć z niego pewne zajęcia, na które już nie starcza nam sił.

    Działanie

    Studiujesz i pracujesz jednocześnie? Jesteś matką aktywną zawodowo? W celu utrzymania rodziny musisz pracować w kilku miejscach naraz? Czujesz się przemęczony i przytłoczony obowiązkami? Jeśli tak, to proponujemy Ci ekstrakt z wiązu, który pozwoli Ci racjonalnie ocenić swoje możliwości, ustalić priorytety życiowe i nauczyć się rozsądnie gospodarować swoją energią.

    Zalecenia

    Nawet osoby najbardziej zdolne i wytrzymałe mogą zablokować się wewnętrznie i nie móc pracować ze względu na to, że obarczają się nadmierną ilością zadań i obowiązków. Duża ilość różnorodnej pracy i niemal całkowity brak czasu wolnego działa na niektórych mobilizującą, ale takie obciążenie nie może być stanem długotrwałym, ponieważ prowadzi ono prosto do załamania psychicznego i wyczerpania fizycznego. Ekstrakt z wiązu pomoże Ci wyeliminować poczucie przytłoczenia obowiązkami oraz krytycznie przyjrzeć się swoim obecnym zajęciom pod kątem ich wagi i pożyteczności.

     Nasza najnowsza kolekcja