Szukaj

Cerato [INTUICJA]

39.00 zł

Czas dostawy: 3-7 dni

Cerato - ang. Cerato, łac. Ceratostigma Willmottiana

    Hasło kluczowe: INTUICJA

    Uspokaja i dodaje pewności siebie.

    Stosowanie esencji przywraca pewność siebie i zaufanie do swojej wewnętrznej wiedzy. Pomaga w przełożeniu znacznych zdolności intelektualnych na aktywne podejmowanie decyzji i wypracowanie niezależnego osądu. Pomaga przywrócić więcej wiary we własny osąd, dzięki czemu łatwiej jest słuchać wewnętrznego głosu i w pełni zaufać intuicji.

    Właściwości

    Jeśli brakuje Ci wiary we własne zdolności i pewności siebie, to cerato jest przeznaczone specjalnie dla Ciebie. Ten ekstrakt pozwoli Ci zaufać własnej intuicji i wytrwać w postanowieniach oraz sprawi, że staniesz się bardziej asertywny. W praktyce życiowej oznacza to, że po terapii wyciągiem z cerato będzie Ci o wiele łatwiej przystąpić do jakiegoś konkursu, podjąć się trudnego zadania czy spróbować umówić się z osobą, o której kiedyś nie śmiałeś nawet marzyć.


    Działanie

    Uspokaja i dodaje pewności siebie. Sprawi, że staniesz się bardziej samodzielny, a decyzje, które musisz nieustannie podejmować w pracy i życiu osobistym, staną się łatwiejsze. Sięgnij po cerato, jeśli: właśnie wyprowadzasz się z domu rodzinnego i nie jesteś pewien, co dalej począć ze swoim życiem, zaczynasz pracę w nowym miejscu i czujesz się niepewnie, masz ochotę ciągle szukać czyjeś pomocy, czujesz, że mógłbyś robić coś więcej niż tylko być czyimś podwładnym, ale nie wierzysz własnej intuicji.


    Zalecenia

    Krople cerato są przeznaczone dla tych, którzy są nieco zagubieni w natłoku codziennych zajęć i dla tych, którym brakuje pewności siebie. Dzięki cerato poczujesz, że to Ty jesteś kowalem własnego losu.

     Nasza najnowsza kolekcja