Szukaj

Sosna [AKCEPTACJA]

39.00 zł

Czas dostawy: 3-7 dni

Sosna pospolita - ang. Pine, łac. Pinus Sylvestris

    Hasło kluczowe: AKCEPTACJA    Pomaga uwolnić się od poczucia winy. Pozwala poczuć się godnym, zasługującym na miłość, uwagę, szacunek innych.

    Stosowanie esencji pomaga nam przyznać się do błędów, ale nie zastanawiać się nad nimi – po prostu naprawić to, co zrobiliśmy źle i przejść do kolejnych zadań. Pozwala również uświadomić sobie, że zawsze robimy, co w naszej mocy i czerpać zadowolenie z podejmowanych wysiłków.    Właściwości

    Jeśli znajomi i współpracownicy podśmiewają się z Ciebie, bo jesteś gotów przepraszać za to, że żyjesz. Jeśli ciągle usiłujesz robić z siebie kozła ofiarnego. Jeśli podświadomie bierzesz na siebie odpowiedzialność za błędy innych, zdecydowanie powinieneś sięgnąć po wyciąg z sosny pospolitej, który pozwoli Ci wyeliminować niepotrzebnie ciążące Ci poczucie winy i osiągnąć zdolność samoakceptacji. Jeżeli zaś zdarza Ci się czuć również nadmierną, nieuzasadnioną odpowiedzialność, możesz rozważyć także zażywanie wyciągu z jabłoni płonki.


    Działanie

    Zdecydowanie za często odczuwasz poczucie winy? Wydaje Ci się, że jesteś osobą nieodpowiedzialną, która wszystko psuje? Lubisz analizować rozmowy, w których trakcie coś poszło nie tak, jakbyś chciał, i bez końca robisz sobie wyrzuty? Czujesz się niegodny czyjejś miłości i szacunku? Jeśli chciałbyś wyrwać się z błędnego koła pomyłek i wyrzutów sumienia, sięgnij po oferowany przez nas ekstrakt z sosny pospolitej. Wyciąg ten pomoże Ci uzyskać równowagę psychiczną i zrozumieć, że nie święci garnki lepią, że drobne niepowodzenia wcale nie przekreślają Cię w oczach innych.


    Zalecenia

    Zażywanie ekstraktu z sosny pospolitej najczęściej zaleca się osobom, które:

    • mają trudność z przyjmowaniem prezentów,
    • nie potrafią osiągnąć spokoju wewnętrznego, ponieważ ciąży im poczucie winy i lęk przed popełnieniem kolejnych błędów,
    • w sposób przesadny, chorobliwy przejmują się opiniami innych.
    Wyciąg z sosny uspokaja, prowadzi do samoakceptacji i szacunku wobec siebie.

     Nasza najnowsza kolekcja