Szukaj

Pąk kasztanowca [MĄDROŚĆ]

39.00 zł

Czas dostawy: 3-7 dni

Pak kasztanowca - ang. Chestnut Bud, łac. Aeculus Hippocastanum

    Hasło kluczowe: MĄDROŚĆ

    Poprawia pamięć i przyspiesza zapamiętywanie (np. w sytuacji przygotowywania się do egzaminu). Ułatwia wyciąganie odpowiednich wniosków z sytuacji i zmian zachodzących w życiu.

    Stosowanie esencji przywraca umiejętność obserwacji i wyciągania wniosków z doświadczeń z przeszłości.

    Właściwości

    Zapominanie o własnych błędach jest jednym z najbardziej znanych mechanizmów obronnych ludzkiej psychiki. Jednak działanie tego mechanizmu nie zawsze ma dobry wpływ na nasze dalsze życie. Dlatego warto jest osiągnąć umiejętność analizy własnych błędów i wyciągania z nich odpowiednich wniosków. Ekstrakt z pąku kasztanowca nie tylko pomoże Ci osiągnąć mądrość życiową i rozwiązywanie konfliktów na podstawie własnego doświadczenia, lecz również sprawi, że zaczniesz uczyć się na cudzych błędach. Przecież nie każdy Polak musi być mądry dopiero po szkodzie.

    Działanie

    Jeśli cechuję Cię to, że: często powtarzasz te same błędy w testach, masz problemy z opanowywaniem nowych umiejętności (np. w trakcie szkoleń), nie zawsze udaje Ci się wyciągnąć odpowiednie wnioski z sytuacji i nie uczysz się na podstawie swoich doświadczeń życiowych
    to oznacza, że oferowany przez nas wyciąg pomoże rozwiązać Ci sporą część Twoich problemów. Wyciąg z pąku kasztanowca poprawia pamięć i przyśpiesza proces zapamiętywania nowych informacji, ułatwia wyciąganie odpowiednich wniosków z ludzkich zachowań - dzięki czemu uda Ci się uniknąć wielu stresów.

    Zalecenia

    Uważasz, że nie warto już dłużej powielać starych błędów? Chciałbyś wreszcie zacząć efektywnie się uczyć? Jeśli tak, to sięgnij po ekstrakt z pąku kasztanowca, który poprawi Twoją zdolność koncentracji i umiejętność obserwowania codziennych zdarzeń.


     Nasza najnowsza kolekcja