Szukaj

Oliwka [ODNOWA]

39.00 zł

Czas dostawy: 3-7 dni

Oliwka- ang. Olive, łac. Olea Europaea

    Hasło kluczowe: ODNOWA    Przywraca energię, chęć do działania i zainteresowanie tym, co dzieje się wokoło. Dodaje sił do zmierzenia się ze sprawami codziennymi, nieraz bardzo wyczerpującymi.

    Stosowanie esencji pomaga przywrócić sobie energię poprzez wykorzystanie ogromnych rezerw sił witalnych. Pozwala upewnić się, że mamy pomoc, której potrzebujemy. Uczy nas, by w sposób jak najbardziej efektywny i oszczędny robić tylko to, co jesteśmy w stanie zrobić i co nie wymaga wysiłku. Daje nam to, czego potrzebujemy, aby odzyskać siły i wiarę, której potrzebujemy.
    Właściwości

    Ekstrakt z oliwki będzie odpowiedni dla Ciebie, jeśli aktualnie znajdujesz się w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego. Oliwka wzmocni Twój organizm i pomoże Ci lepiej radzić sobie z takimi wyczerpującymi okresami jak: choroba, wielogodzinne prowadzenie samochodu, sesja, kończenie planu biznesowego, czy chociażby ząbkowanie dzieci. Oliwka pomoże Twojemu organizmowi zmobilizować się po nieprzespanej nocy, zachować jasność umysłu i chęć do pracy.

    Działanie

    Potrzebujesz więcej snu niż zazwyczaj? Właśnie kończysz ważny projekt w pracy lub masz sesję, a czujesz, że skończyły Ci się siły? A może jesteś zmęczony organizowaniem własnego ślubu? Twój organizm jest zmęczony przyjmowaniem nadmiernych ilości kawy i napojów energetyzujących? Marzysz tylko o tym, żeby wszyscy wreszcie dali Ci spokój? Wyciąg z oliwki przywróci Ci energię i chęć do pracy oraz pomoże odkryć rozsądny sposób gospodarowania własną energią.

    Zalecenia

    Ekstrakt z oliwki został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy są wypaleni i przemęczeni na skutek bardzo intensywnej działalności zawodowej czy życiowej. Oliwka uspokaja, dodaje sił i pomaga odzyskać niezbędną do dalszego działania harmonię wewnętrzną.

     Nasza najnowsza kolekcja