Szukaj

Modrzew [WIARA W SIEBIE]

39.00 zł

Czas dostawy: 3-7 dni

Modrzew europejski - ang. Larch, łac. Larix Decidua

    Hasło kluczowe: WIARA W SIEBIE    Dodaje pewności siebie, wiary w swoją wiedzę i umiejętności. Pozwala uwierzyć w siebie, wzmacnia akceptację i przekonanie, że można zrealizować swoje plany. Zalecany na przykład przed egzaminem na prawo jazdy

     Stosowanie esencji pozwala odbudować pewność siebie i nabrać przekonania, że każdy z nas ma swój unikalny dar, dzięki któremu jest wystarczająco dobry w tym, co robi i jakim jest człowiekiem. Przywraca wiarę w siebie i w możliwość odniesienia sukcesu. Zwiększa determinację do podjęcia właściwych kroków, by wyrazić swój twórczy potencjał. Esencji można również używać podczas sesji egzaminacyjnej, by zachować wewnętrzny spokój.


     Właściwości

     Znalazłeś ogłoszenie o wymarzonej pracy, ale nie chcesz wysłać aplikacji, bo jesteś pewien, że sobie nie poradzisz? Chciałbyś wybrać się na studia informatyczne, ale obawiasz się, że jesteś na nie za kiepski? Marzysz o wzięciu udziału w turnieju telewizyjnym, ale myślisz, że zabraknie Ci wiedzy? W Twoim życiu nieustannie pojawia się jakieś "ale"? Jeżeli pozytywnie odpowiedziałeś na te pytania, chcielibyśmy Ci polecić ekstrakt z modrzewia o działaniu uspakajającym i tonizującym. Pamiętaj, kto nie próbuje, ten nie wygrywa.

     Działanie

     W kółko powtarzasz, że nie umiesz czegoś zrobić? Brakuje Ci wiary w to, że masz wystarczające kwalifikacje do wykonywania swojej pracy? Boisz się iść na studia, bo wydaje Ci się, że sobie nie poradzisz? Nie chcesz się umówić z ważną dla Ciebie osobą, ponieważ myślisz, że nie będziesz mógł jej sobą zainteresować? W takiej sytuacji proponujemy Ci krople z modrzewia, które sprawią, że poczujesz się pewniej, zaczniesz dostrzegać pozytywne strony swojej osobowości, zrozumiesz, że Tobie też może się udać oraz opanujesz sztukę samoakceptacji.

     Zalecenia

     Wyciąg z modrzewia jest przeznaczony dla osób niepewnych, o niskiej samoocenie. Modrzew ułatwia samoakceptację, dodaje spokoju i energii do działania.      Nasza najnowsza kolekcja