Szukaj

Kasztanowiec biały [SPOKÓJ]

39.00 zł

Czas dostawy: 3-7 dni

Kasztanowiec zwyczajny biały - ang. White Chestnut, łac. Aesculus Hippocastanum

    Hasło kluczowe: SPOKÓJ    Pomaga odzyskać spokój umysłu. Uczy, jak kontrolować myśli, aby nas nie zdominowały - tym samym sprzyja koncentracji.

    Stosowanie esencji umożliwia spokojne i bardziej racjonalne radzenie sobie z wszelkimi podstawowymi problemami, które mogą być przyczyną problemów.    Właściwości

    Ekstrakt z kasztanowca białego będzie miał na Ciebie szczególnie pozytywny wpływ, jeśli:potrzebujesz uwolnienia od niedających Ci spokoju, natrętnych myśli,
    ciągle masz przed oczami zapamiętane sceny z horrorów,
    cały czas krąży Ci po głowie jakaś melodia.
    Wyciąg ten uwolni Cię od męczących, nieprzyjemnych myśli, które, na przykład, mogą utrudniać Ci zasypianie oraz powodować zmęczenie i napięcie psychiczne.

    Działanie

    Nie potrafisz zapanować nad swoimi myślami? Często prowadzisz w myślach dialogi, które przeszkadzają Ci w wykonywaniu obowiązków? Bez przerwy analizujesz negatywne sytuacje (np. kłótnie) i zastanawiasz się, dlaczego nie udało Ci się ich pokonać? W takim razie, wyciąg z kasztanowca białego pomoże Ci zmobilizować siły wewnętrzne, wyciszyć swój umysł i skoncentrować się nad bieżącymi zadaniami.

    Zalecenia

    Potrzebujesz uwolnienia od niechcianych, natrętnych myśli? Chciałbyś wreszcie zapomnieć o niemiłej rozmowie? Powinieneś skupić się na pracy, ale wydaje Ci się, że cały czas słyszysz natrętną melodię z reklamy? Zażywanie esencji z kasztanowca białego pozwoli Ci odzyskać kontrolę nad nieprzyjemnymi myślami oraz przywróci Ci spokój wewnętrzny i umiejętność koncentracji.


     Nasza najnowsza kolekcja