Szukaj

Kasztan [WIARA]

39.00 zł

Czas dostawy: 3-7 dni

Kasztan jadalny - ang. Sweet Chestnut, łac. Castanea Sativa

    Hasło kluczowe: WIARA    Łagodzi i koi w chwili desperacji. Pomaga przywrócić spokój i nadzieję w porządek świata, pomimo trudnych sytuacji, strat. Pozwala dostrzec nadzieję i sens życia.

     Stosowanie esencji w ekstremalnym stanie pozwala przywrócić wiarę i zaufanie do procesu życia. Pomaga nam pozostać panem swojego życia oraz odnowić w sobie nadzieję i siłę. Dzięki niej przypominamy sobie, że czasami droga otwiera się nawet wtedy, gdy najmniej się jej spodziewamy.


     Właściwości

     Jeżeli znajdujesz się u kresu wytrzymałości; jeżeli zrobiłeś wszystko, co było w Twojej mocy, żeby rozwiązać jakąś negatywną sytuację, ale Twoje działanie nie przyniosło pożądanych skutków; jeśli już nie szukasz niczyjej pomocy, bo nie wierzysz w to, że ktokolwiek mógłby Ci pomóc, a jednak czytasz ten opis - wypróbuj na sobie działanie wyciągu z kasztana jadalnego. Proponowany przez nas ekstrakt doda Ci sił psychicznych do pokonania tego trudnego doświadczenia, rozwieje Twoje czarne myśli, a w dalszej perspektywie pomoże Ci przepracować te negatywne doświadczenia, co wzbogaci Twoją osobowość.


     Działanie

     Jeśli znajdujesz się w tej chwili w desperacji. Jeśli czujesz, że właśnie teraz wali się cały Twój świat. Jeśli musisz podjąć jakąś decyzję, ale zupełnie nie masz na to sił - sięgnij po ekstrakt z kasztana, który łagodzi ból i koi zranione uczucia, pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę i dodaje nadziei. Jeszcze król Salomon mówił: "I to też minie", dlatego zacznij przyjmować krople z kasztana i pozwól sobie odkryć tę starożytną mądrość.


     Zalecenia

     Czujesz się tak, jakby w Twoim umyśle cały czas panowała noc? Nie masz sił iść dalej? Nie widzisz sensu w podejmowaniu kolejnych wysiłków? Czujesz się oszukany, zdradzony i osamotniony? Proponujemy Ci ekstrakt z kasztana jadalnego, który złagodzi Twój stan i pomoże Ci dostrzec światło na końcu tunelu.


      Nasza najnowsza kolekcja